Oxandrolone dla kobiet (recenzje początkujących i doświadczonych sportsmenek potwierdzają, że preparat nie tylko poprawia ogólną wytrzymałość, ale także zapewnia działanie antykataboliczne, co jest szczególnie ważne podczas cyklu “suszenia”) zaleca się przyjmować wyłącznie jako kurs solowy, gdyż stosowanie kilku sterydów jednocześnie obarczone jest szybkim pogorszeniem stanu zdrowia. Możesz kupić oxandrolone apteka w Polsce z pomocą naszego sklepu internetowego apteki sportowej.

Ponadto należy stosować się do następujących zaleceń:

  • Oxandrolone można przyjmować w dawce od 5 do 20 mg na dobę. Jeśli kobieta nie stosowała wcześniej sterydów, to najlepiej zacząć od minimalnej dawki, którą można stopniowo zwiększać. Takie podejście pomoże monitorować odpowiedź organizmu na lek. Jeśli dawka jest przekroczony, to istnieje duże prawdopodobieństwo wirylizacji (symptomcomplex charakteryzuje się pojawieniem męskich cech).
  • Aby znacząco zwiększyć efektywność kursu solo, należy przejść na odżywki sportowe (np. białka BCAA, Gainer). Dodatkowo zaleca się przyjmowanie kompleksów witaminowych.
  • Standardowy kurs solo przeznaczony jest na maksymalnie 6-8 tygodni.
  • Tabletki Oxandrolone powinny być przyjmowane przed lub po posiłkach, z dużą ilością wody niegazowanej.
  • Aby osiągnąć pozytywny efekt, niezwykle ważne jest regularne uczęszczanie na treningi sportowe, a także stosowanie specjalnej diety w celu uzyskania ujędrnionych mięśni.

Kierunki specjalne

Podczas długotrwałego stosowania Oxandrolone konieczne jest monitorowanie stężenia lipidów, glukozy, hematokrytu, fosforu i cholesterolu w osoczu krwi.

Zaleca się stosowanie zbilansowanej diety, zawierającej minerały i witaminy, aby zapewnić osiągnięcie pożądanych rezultatów. W przypadku wystąpienia zaburzeń miesiączkowania zaleca się zaprzestanie dalszego stosowania Oxandrolonu. Na naszej stronie https://anaboliki-pl.com/ można zamówić farmaceutyki sportowe w najlepszej cenie w Polsce.

Nie przeprowadzono niezbędnych badań laboratoryjnych dotyczących wpływu składników środka anabolicznego na organizm kobiety ciężarnej i nienarodzonego płodu. Z tego powodu zaleca się, aby nie używać Oxandrolone w czasie ciąży.

W przeciwnym razie nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia nieprawidłowości wewnątrzmacicznych. Lek sterydowy hamuje laktację, z powodu której dziecko musi być przestawione na karmienie sztuczne.

Składniki leku nie wpływają na szybkość reakcji psychomotorycznych, co umożliwia prowadzenie pojazdów i obsługę skomplikowanych mechanizmów wymagających dużej koncentracji podczas stosowania środka anabolicznego.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here